Młoda gwiazda muzyki pop – Ariana Grande z każdym miesiącem bije kolejne rekordy popularności. Jej teledyski potrafią być odtwarzane przez prawie 90 milionów osób w przeciągu dwóch dni. Oprócz tego artystka może pochwalić także innymi sukcesami, a mianowicie milionami odsłuchów w aplikacji Spotify czy wieloma artykułami papierniczymi. Skąd wziął się sukces tej piosenkarki?

Fenomen na międzynarodowej scenie muzycznej – Ariana Grande w kolorowance nikogo już nie powinna dziwić

Ostatnio wydany nowy album „Thank U, Next” to już piąta płyta w karierze niespełna 25-letniej gwiazdy ze Stanów Zjednoczonych. Promujące ją tytułowy utwór oraz singiel „7 Rings” szybko pobiły nowe rekordy popularności. Kolejne dwanaście piosenek sprawiło, że nadal nie spada popularność Ariany Grande. Kolorowanka z jej wizerunkiem także sprzedaje się doskonale, podobnie jak długopisy, ołówki, plecaki i inne artykuły papiernicze. Wiele nastolatek chce osiadać choćby jeden produkt z wizerunkiem swojej ulubionej gwiazdy muzyki pop.

Ariana Grande i kolorowanka? Tego nie przewidział chyba nikt!

Co musiała zrobić, aby wydać swoją pierwszą płytę Ariana Grande? Kolorowanka czy inne produkty z jej wizerunkiem to właśnie efekt uboczny popularności jaką przyniosły jej pierwsze utwory. Artystka zaczynała już jako dziecko od występów w teatrze oraz musicali. Próbowała sił w aktorstwie, ale jej marzeniem była muzyka. Na pierwsze nagrody i sukcesy nie trzeba było długo czekać. Wkrótce piosenki zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów na całym świecie i wiele powodów do zadowolenia miała Ariana Grande. Kolorowanka oraz pozostałe gadżety zaczęły falowo systematycznie zalewać rynek papierniczy. Następnie wypuściła perfumy sygnowane swoim nazwiskiem. Do dziś z wizerunkiem Ariany Grandy kolorowanki można znaleźć w wielu polskich księgarniach i sklepach papierniczych, które bardzo dobrze sprzedają się. Takiego sukcesu nie była sobie w stanie nawet wymarzyć.

Tags: