Ten tytuł szybko stał się światowym hitem wśród bajek dla dzieci. Zabawny serial ukazujący perypetie sześciorga dzielnych szczeniąt – Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Rubble’a, Zumy i Skye, które wraz z dziesięcioletnim chłopcem Ryder’em udzielają pomocy i przeciwstawiają się wielu zagrożeniom. Fabuła, a także charakter każdej z postaci zachwycił wiele maluchów. Można to nawet wywnioskować po ilości dostępnych na rynku sprzedażowym produktów z wizerunkami sympatycznych ratowniczych psiaków.

Psi Patrol kolorowanki, którymi można obdarować miłośników tej bajki

Najmłodsi odbiorcy uwielbiają wszystko to, co jest kolorowe i wesołe. Psi Patrol to opowieść z radosnym przesłaniem i przyjaznymi postaciami. Nie ma co się dziwić, że motywy z bajki zaczęły być wykorzystywane do tworzenia serii przyrządów szkolnych oraz wielu książek. Na tę chwilę można zakupić Psi Patrol kolorowanki, balony, torebki na prezenty, teczki i wiele innych produktów, o których może zamarzyć każdy miłośników tego serialu. Sześć szczeniaków to szerokie pole do popisu dla producentów tego typu materiałów.  Psi Patrol kolorowanki zawierają ilustracje do wypełnienia kolorem wraz ze wszystkimi głównymi bohaterami.

Rozwiązanie na jesienne deszczowe dni oraz na długie zimowe wieczory – Psi Patrol kolorowanki

Podczas deszczu dzieci się nudzą… ale są sposoby na to! Psi Patrol kolorowanki powstały na kanwie popularności serialu z 2014 roku, który do dziś cieszą się dużą popularnością. Każdy z piesków delegowany jest do konkretnej akcji ratowniczej poprzez decyzję chłopca Rydera. Psi Patrol kolorowanki obrazują wiele popularnych historii, które zostały pokazane we wszelkiego rodzaju ekranizacjach, ale także mogą być zapowiedzią kolejnych wydarzeń. Za sprawą swojej nieograniczonej fantazji, dziecko może przenieść się do świata swoich ulubionych bohaterów. Celem serii Psi Patrol kolorowanki jest spędzenie wolnego czasu przez dziecko na rozwijaniu swoich umiejętności artystycznych.

Tags: