Monster tracki to nie są zwykłe samochody. To samochody – monstra. Miażdżące, rozjeżdżające, kruszące. Żaden samochód osobowy nie chciałby z monster truckiem stanąć w szranki, bo nie miałby szans wyjść z takiej bitwy zwycięsko.

Kolorowanka monster truck przedstawia te fascynujące dla wielu dzieci – i nie tylko – mechaniczne potwory. Ich wielkość może imponować, ich moc poraża i pobudza fantazję, a właśnie fantazja to to, co przyda się przy wypełnianiu monster truck kolorowanki najbardziej.

Czerwona maska, czarne koła? Fioletowe nadwozie, ostro-zielone opony? Czarna góra, jasnoniebieski dół? Dlaczego nie, w monster truck kolorowance wszystkie chwyty są dozwolone, jedyną granicą jest nasza wyobraźnia.

Monster truck kolorowanka jest naturalnym wyborem dla małych i dużych wielbicieli niebanalnej motoryzacji. Oddając się zamalowywaniu konturów tych niecodziennych samochodów mogą wyobrażać sobie ich siłę, niezawodność i niesamowitą siłę rażenia.

Monster truck kolorowanka – zamiast gry komputerowej

W dzisiejszych czasach dzieci spędzają zazwyczaj bardzo dużo czasu przed komputerem czy ekranem telefonu. Niekoniecznie jest to dobre dla ich psychiki i zdrowia oczu.

Proponujemy monster truck kolorowankę jako ciekawą alternatywę dla gier komputerowych i telefonicznych. Oczywiście w grze elektronicznej wszystko dzieje się nieporównywalnie szybciej, sekwencje następują po sobie w błyskawicznym tempie, ale może właśnie warto zwolnić i nauczyć dziecko, że niekoniecznie szybko znaczy dobrze?

Coraz więcej dzieci uzależnionych jest od gier komputerowych i internetu. W pewnej mierze dzieje się tak na pewno dlatego, że wciąga je szybkość, z jaką rozgrywa się w nich akcja. Z tą szybkością życie rzadko może konkurować. Ciężko wrócić do codziennych zajęć, które, w porównaniu do gier, wydają się tak mało dynamiczne…

Monster truck kolorowanka pozwala zwolnić i wyrwać dzieci z tego pędu, w który wpadają bawiąc się zdobyczami nowoczesnej technologii.

Tags: