Wielkanoc to wspaniały czas na spotkania rodzinne, ale i na wypoczynek. Większość z nas przynajmniej część tych świąt spędza z rodziną i bliskimi, choć nie wszyscy. Wszystkim tym, którzy spędzają je sami, bądź też po prostu czasem chcą odpocząć od rodzinnego gwaru, polecamy nasze kolorowanki wielkanocne.

Kolorowanki, zdobywające w ostatnich czasach niezwykłą popularność wśród dorosłych, są doskonałym sposobem na wyciszenie i odnalezienie się we własnym świecie fantazji, o którym tak często, i tak niepotrzebnie, zapominamy na co dzień.
Kolorowanki wielkanocne pozwolą nam pozostać w świątecznej atmosferze, a jednocześnie całkowicie oderwać się od tego, co tu i teraz.

Możemy oczywiście usiąść przed telewizorem czy filmem na ekranie komputera, czy też położyć się z książką, ale możemy też spróbować czegoś nowego. Kto wie, może kolorowanie wejdzie nam w krew i również po świętach usiądziemy sobie czasem z kolorowanką, popuszczając wodze fantazji? 🙂

Kolorowanki wielkanocne – sposób na przetrwanie

W jednej ze swych książek Prentice Mulford napisał „cygaro generała amerykańskiego Granta wygrało więcej bitew, aniżeli jego szpada!” Oczywiście nie chodziło mu o wpływ nikotyny na organizm, a o zatrzymanie się na chwilę i pozwoleniu myślom na swobodny przepływ w dowolnych kierunkach.

Zostawiając wszystko na chwilę i oddając się swojej ulubionej czynności możemy doświadczyć czegoś na kształt medytacji, co pozwoli nam złapać lepszy kontakt z samym sobą, dzięki czemu z kolei łatwiej będzie nam ogarnąć nasze pragnienia, a nieraz i sposoby ich realizacji.

Kolorowanki to nasza propozycja dla wszystkich, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu na lepsze. Jeśli chcesz zacząć w Wielkanoc – polecamy kolorowanki wielkanocne. Jeśli chcesz od tej pory codziennie dać sobie kilka minut na nieskrępowane fantazjowanie – polecamy zacząć od kolorowanek wielkanocnych i kontynuować z innymi kolorowankami tematycznymi. Jest ich bardzo wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Tags: