Bajka „Kraina lodu” stała się prawdziwym hitem, a potwierdzeniem na to była nagroda Oscara, która została przyznana w 2014 roku w kategorii najlepszy długometrażowy film animowany. Opowieść o śnieżnym Arendelle otrzymała jeszcze jedno wyróżnienie – za jedną z piosenek. Jednak nie nagrody, a uznanie dzieci stało się dla twórców bajki najważniejsze. Mimo, że film pojawił się na ekranach kin w 2013 roku, to do dziś artykuły z jej bohaterami nadal są niezwykle popularne.

Niezwykła popularność królowej Elsy, kolorowanki i inne popularne produkty

Bohaterką, która zyskała największą sympatię wśród młodych widzów jest królowa Elsa. Kolorowanka, maskotka, plecak i wiele innych produktów z jej wizerunkiem sprzedają się bardzo dobrze. Także wizerunki pozostałych bohaterów m.in. bałwanka Olafa, księżniczki Anny czy renifera Svena pasują do  wielu innych okazji i zabaw. Dużą popularnością cieszą się produkty przeznaczone do ozdoby zabaw karnawałowych lub imprez urodzinowych. Wybór dodatków i akcesoriów pozwala rodzicom na udekorowanie pomieszczeń, przedmiotów oraz przebranie swoich pociech w celu sprawienia im wielkiej przyjemności.

Gadżety do zabawy i edukacji z motywami Krainy lodu – Elsa kolorowanka oraz artykuły papiernicze

Takie artykuły, jak Elsa kolorowanka oraz inne produkty wymagające od dziecka inwencji twórczej wciąż sprzedają się rewelacyjnie. Okazuje się, że wizerunek bohaterów z „Krainy lodu” potrafi być motywujący dla dziecka. Elsa kolorowanka wypełniona w sposób staranny różnorodnymi barwami, to dla wielu pociech główny cel, aby móc pochwalić się przed rodzicami lub rówieśnikami. Ilustracja z naniesionymi kolorami może być powieszona jako obraz na ścianie lub wręczona w postaci upominka komuś bliskiemu. Z Elsą kolorowanką dziecko może zrobić wszystko co zechce. Podobnie jak w przypadku innych artykułów papierniczych z wizerunkiem bajkowej królowej. Jeśli zakup długopisu z postacią z „Krainy lodu” sprawi, że dziecko zacznie więcej pisać, to nie należy oszczędzać.

Tags: