Czy Minionki to jeden z ulubionych filmów Twojego dziecka? Czy ciągle nalega ono na zakup wszelkich przedmiotów tylko z motywem tych stworków? Jeśli skinąłeś głową i chcesz, aby Twoje dziecko było uradowane, przeczytaj poniższy post!

Kolorowanki z Minionkami — historia filmu

Kto z dzieciaków nie lubi uroczych stworzeń z filmów pod tytułem Minionki? Film ten został wydany przez Illumination Entertainment dla Universal Pictures w 2015 roku.

Minionki to żółte, małe stworzenia. Mają jedno lub dwa oka. Są małymi, psotnymi stworkami. Służą najbardziej złowrogim osobom w historii. Jednak bez swoich mistrzów, stwory popadają w głęboką depresję. Jeden z Minionków, Kevin, ma jednak plan. W towarzystwie kumpli (Stuarda i Boba) wyrusza na poszukiwanie nowego, złego szefa. Wszystko po to, aby jego żółci przyjaciele mieli za kim podążać.

Minionków jest wiele. Na pozór może wydawać się, że wyglądają bardzo podobnie. Jednak po poznaniu ich okazuje się, że każdy z nich ma zupełnie inne, unikalne cechy. Zarówno te związane z wyglądem zewnętrznym, jak i osobowością. Minionek Stuard jest jednookim stworkiem z zaczesanymi włosami. Carl także jest jednooki. Minionek Bob jest niski, pulchny i łysy. Kevin jest od niego nieco wyższy, ale wygląda jak Tim z dwoma oczami i włosami. Jak widzisz, każdy z nich jest wyjątkowy. Popularność żółtych stworków znacznie przerosła popularność Gru i jego trójki uroczych dzieciaków.

Jak pokolorować kolorowanki z Minionkami?

Jeśli Twoje dziecko kocha ten film, z pewnością równie mocno polubi także kolorowanki z Minionkami. Możesz sprawić, aby zabawa z kolorowaniem Minionków była zabawna i edukacyjna. Podczas kolorowania Minionków opowiedz swojemu dziecku pouczające historie z filmu. Możesz opisać również cechy osobowości poszczególnych stworków.

Minionki na filmach mają żółte ciała i niebieskie ubranka. Dlatego dzieci najprawdopodobniej będą chciały wykorzystywać na kolorowankach z Minionkami przede wszystkim te kolory. Pozwól jednak używać dzieciom różnych kolorów. W ten sposób pobudza się ich kreatywność i wyobraźnia. Wesołego kolorowania!

Tags: