Gwiezdne Wojny to kultowa saga: na całym świecie posiada naprawdę szerokie grono fanów, a niektórzy posuwają się nawet do tego, że deklarują Jediizm jako swoje wyznanie. Trudno się dziwić, że zarówno starsi, jak i młodsi od lat fascynują się Gwiezdnymi Wojnami. Dla najmłodszych powstała specjalna propozycja: Lego Star Wars. Uniwersum filmowe przedstawiono w świecie charakterystycznych klocków, a cała seria bije rekordy popularności. Dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen kolorowanki Lego Star Wars to pozycja obowiązkowa!

Kolorowanki Lego Star Wars – Gwiezdne Wojny w świecie klocków Lego

Lego to kultowe klocki, na których wychowało się już kilka pokoleń. Ich fenomen polega na tym, że są uniwersalne i skonstruowane w taki sposób, by łączyć je ze sobą. Tematyczne zestawy klocków także; chcesz połączyć świat Gwiezdnych Wojen, Batmana, Piratów z Karaibów i Harrego Pottera? Nie ma problemu! Po skończonej zabawie świetną propozycją będą kolorowanki Lego Star Wars. Na ich podstawie także można tworzyć nowe historie, luźno związane z oryginalną serią. Jeśli Twoje dziecko uwielbia klocki Lego oraz Gwiezdne Wojny, kolorowanki Lego Star Wars z pewnością będą doskonałym prezentem. W ten sposób podarujesz dziecku najmodniejszy gadżet i jednocześnie kilka godzin świetnej rozrywki: kolorowanki nie tylko relaksują, ale również stymulują pracę obu półkul mózgowych.

Kolorowanki Lego Star Wars dla młodszych i starszych

Choć Gwiezdne Wojny w wydaniu Lego dedykowane są przede wszystkim młodszym miłośnikom, to starszym miłośnikom Star Wars z pewnością także przypadną do gustu. Chcesz zarazić swoją pasją do Gwiezdnych Wojen swoją pociechę? Zorganizujcie seans kina familijnego. Po obejrzeniu filmu świetną propozycją będą kolorowanki Lego Star Wars. Możesz kupić gotową książeczkę z kolorowankami lub przygotować je samodzielnie. Potrzebna będzie tak naprawdę wyłącznie drukarka oraz dostęp do Internetu, w którym znajdziesz wiele inspiracji oraz gotowych kolorowanek.

Tags: