Czy ktoś zna dziecko, które nie lubi klocków Lego? Zapewne trudno będzie takie odnaleźć. Lego odpowiednie są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Jednak bzika na punkcie tych zabawek nie mają tylko dzieci. Rodzice również je uwielbiają. Jest to świetne narzędzie do zabawy z dzieckiem i jednocześnie budowania kreatywności.

Klocki, film, gry i kolorowanki Lego

Lego od dawna jest ulubieńcem dzieci i dorosłych na całym świecie. Klocki zostały stworzone w Danii w 1949 roku. Od początku miały wielu fanów. Gry wideo, planszowe, filmy, a nawet parki rozrywki — są dowodem wciąż niesłabnącej popularności. Co ciekawe, w 2015 roku Lego pokonało Ferrari jako najpotężniejszą markę na świecie.

Jest to inspiracją do powstawania wielu dzieł. Roboty, piraci, wikingowie i całe motywy Lego City. Nie zapominajmy również o ulubionych bohaterach filmowych. Lego Przygoda to pierwszy pełnometrażowy film przygodowy z serii Lego. Szczycący się piękną animacją, uroczą obsadą, przezabawnymi dowcipami i przemyślaną historią film Lego zdołał skraść serca widzów w każdym wieku.

Jeszcze więcej dobrej zabawy dzięki kolorowankom Lego

Czy Twoje dziecko oglądało film Lego? Którą postać uwielbia najbardziej? Istnieje duża różnorodność kolorowanek z Lego, odpowiadająca różnym zainteresowaniom dzieci. Lego wyprodukowało ponad 4000 różnych minifigurek. Kolorowanki z Lego skupiają przede wszystkim głównych bohaterów występujących w filmie Lego Przygoda.

Dzieci zakochane w Lego z pewnością docenią takie kolorowanki. Świetnie sprawdzą się one również na tematycznej imprezie dla dzieci. Jeśli planujesz zorganizowanie urodzin dla dziecka w temacie Lego, kolorowanki sprawią, że przyjęcie będzie jeszcze bardziej fascynujące. Zarówno klocki, jak i kolorowanki Lego mają wiele zalet. Więc co może być lepszego niż połączenie tych dwóch zabaw?

Mamy nadzieję, że mali twórcy w Twoim domu będą cieszyli się wypełnianiem kolorów na kolorowankach z Lego. Odkryj ich kreatywność dzięki wspaniałym kolorowankom. Użyjcie kredek i udajcie się w niezwykłą przygodę.

Tags: